Jaxamount Jaxa
Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową działającą na rynku bielizny termoaktywnej i odzieży outdoor od 1991 roku.

Już wtedy naszą produkcyjną przygodę związaliśmy z odzieżą sportową. W kolejnych latach naszych doświadczeń skupiliśmy uwagę na bieliźnie termoaktywnej oraz odzieży outdoorowej. Dzięki konsekwentnej i wieloletniej pracy zbudowaliśmy mocne podstawy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, solidną logistyką oraz dobrze wyszkoloną i mobilną załogą. Dzięki temu sukcesywnie umacniamy naszą pozycję na rynku outdoorowym.

W naszej kolekcji znajdziecie tradycyjne jak i nowatorskie rozwiązania, surowce znane od lat jak i najnowsze propozycje czołowych producentów specjalistycznych dzianin i tkanin. Bazujemy na surowcach takich firm jak Rhovyl, DuPont, Pontetorto oraz IBQ. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały zaprojektowane i wykonane w naszym zakładzie w Polsce. Od wielu lat lansujemy trójwarstwowy system termoaktywnego ubierania się, w którym bielizna stanowi element podstawowy. Warstwa termiczna to "złoty środek", a zewnętrzna membranowa wieńczy "dzieło". Nasze produkty to komfort, funkcjonalność, wysoka jakość i estetyka. Wielokrotnie zostały sprawdzone w najtrudniejszych warunkach i nigdy nie zawiodły.

Przez dwadzieścia lat nasza szwalnia dorobiła się nowoczesnego parku maszynowego i sztabu wykwalifikowanych szwaczek.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym japońskich firm: Yuki, Brother, Yamato. Oprócz produkcji własnej wykonujemy także usługi dla innych firm; szyjemy bieliznę, spodnie oraz kurtki sportowe. Cechuje nas profesjonalizm oraz długoletnie doświadczenie na rynku.

Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami zapraszamy do zakupów na naszej stronie, na wszystkie wasze pytania odpowiemy pod adresem sklep@jaxa.com.pl.
Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt na info@jaxa.com.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Sklep


Naszą bieliznę termoaktywną oraz antyreumatyczną sprzedajemy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.


* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT (23%)

Newsletter


Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o nas, informacje o promocjach oraz o nowych produktach.


Kontakt


Jaxa s.c.
ul. Rapackiego 22
42-520 Dąbrowa Górnicza
Polska